Şirin Kedicik- FPP6011

Fiyat: 89
Ürün Kodu: 1671 Kategoriler: HAYVAN SAKSILARI
(182) Kişi Görüntüledi

Türkiye'de ilk defa üretilen Funny Pot People Saksılarla sevdiklerinizi şaşırtacağınıza eminiz. İçinde 3 adet elma şekeri bulunmaktadır. Bu elma şekerleri klasik elma şekerleri değildir. Her bir yeşil granny smith elma önce karamele sonra çikolataya batırılarak hazırlanmaktadır. Çok lezzetli bu elma şekerlerinin üzeri ise şekerlerle süslenmiştir.

Elma şekerleri kargoya verildiği gün siparişe göre üretilmektedir.

Elma şekerlerinin son tüketim tarihi kargoya verildiği günden itibaren 10 gündür. Elma şekerlerini buzdolaplarının alt kısmında saklayabilirsiniz. (Lütfen buzluk kısmına koymayınız). 

Neşeli saksı insanlar  çok kaliteli bir plastikten üretilmiştir. Üzerleri tamamen el yapımı boyalar ve çeşitli materyallerle süslenmiştir. Neşeli saksı insanların  boyu 29 cm’dir. Oturmuş insan görünümü verilmiş bu saksıların kol, bacak, yüz ve gövdeleri küçüklü büyüklü saksılardan oluşmaktadır. 

Ürünlerimiz tamamen el yapımı olduğundan dolayı sipariş sonrası üretilip iki iş günü içinde kargoya verilmektedir.

Neşeli saksı insanları, dekorasyon amaçlı ,hediye sepeti, mutfaklarınızda meyve sepeti  veya mutfak gereçlerinizi koymak için de kullanabilirsiniz.

Neşeli saksı insanları,  yağışlı hava koşulları altında muhafaza etmeyiniz. Daha çok Kapalı alanlarda (kış bahçeleri, üstü kapalı verandalar veya evlerinizin içinde ) muhafaza ediniz .